BirSpor.com

Abdulrahim Albayrak Alan’ ı Getirmek İçin Dubai ‘ye Gitti

Abdulrahim Albayrak Alan’ ı Getirmek İçin Dubai ‘ye Gitti
İlker Kırmaç
İlker Kırmaç( dogukansahin@birspor.com )
130 views
21 Ocak 2019 - 12:29

Daha önce yaptığımız bir çok haber de Alan Carvalho transferinin tamamlandığını buradan siz değerli takipçilerimize duyurmuştuk. Transfer için küçük pürüzlerin kaldığını ve oyuncunun 19 Ocak tarihinden sonra takıma katılacağını da yazmıştık. Bu haberlerimize inanmayan ve bize tepki gösterenler olduğu gibi bir çok sarı kırmızılı taraftar bu haberlerimizi sevinçle karşılamıştı. Yaşanan son gelişmelerden sonra Abdulrahim Albayrak ve Şükrü Hanedae Alan’ ı Getirmek İçin Dubai ‘ye Gitti

Oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Çin kulübü Guangzhou Evergrande oyuncunun tüm alacaklarını ödemiş ve 1 yıl daha sözleşmesini yenileme hakkını elde etmişti. Her ne kadar Çin kulübü bunu istese de Alan ayrılmak istediğini dile getirdi. Çin kulübü ise 5 milyon euro da diretince transfer gecikti. Çin’ li yöneticilerin 3 milyon euroya inmesi ile anlaşma sağlandı ve Brezilyalı golcü Alan Galatasaray için yola çıktı. alan Carvalho ise büyük fedakarlık ederek senelik 3.5 milyon euroya razı oldu. Tüm bu gelişmeler ışığında yola çıkan Abdulrahim Albayrak Dubai de takımı ile birlikte kampta olan oyuncuyu getirmek için yola çıktı. Daha önce yaptığımız haberler de oyuncunun formunun yeterli olması durumunda Göztepe karşılaşmasında forma giyeceğini de yazmıştık. Haberlerimiz gelişmeler doğrultusunda doğrulandı. Oyuncunun bu gece İstanbul da olması ve yarın sağlık kontrolünden geçrilmesi bekleniyor. Lisansının da Cumaya kadar rahatlıkla yetişeceği düşünülürse oyuncunun Göztepe deplasmanında forma giymesi için hiç bir engel kalmayacak.

Alan’ ın transferi ile ilgili daha önce yaptığımız haberlere ise aşağıda ulaşabilirsiniz..

Alan Carvalho Transferinde İpucu Futbolcunun Eşinden Geldi

Galatasaray Alan Carvalho Transferini Tamamladı

Alan Carvalho Galatasaray İle Anlaştı

Bir önceki yazımız olan Galatasaray Henry Onyekuru' nun Bonservisini Almak İstiyor başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray Henry Onyekuru ve Henry Onyekuru hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER