BirSpor.com

Abdulrahim Albayrak Dubai den Eli Boş Dönüyor İşte Detaylar

Abdulrahim Albayrak Dubai den Eli Boş Dönüyor İşte Detaylar
Yücel Güllüpınar
Yücel Güllüpınar( sergenduyar@birspor.com )
164 views
23 Ocak 2019 - 13:12

Hafta sonu oynanan Ankaragünü maçında alınan 6 gollü galibiyetin ardından Galatasaraylı Abdulrahim Albayrak ve Şükrü Hanedar Dubai ye uçmuştu. Dubai den Alan ile dönüleceği bekleniyordu. Abdulrahim Albayrk’ ın eli boş döndüğü bildirildi.

Abdulrahim Albayrak ve İdari Menajer Şükrü Hanedar Alan transferini bitirmek için büyük umutlarla Dubai ye gitmişti. Taraftarın beklentisi ise büyüktü. Alan transferine herkes kesin gözü ile bakarken Pato’ nun da sürpriz transfer olarak bitirileceği konuşuluyor du. Üç gün önce yapılan yolculuğun uzaması, transferlerle ilgil açıklama gelmemesi şüpheleri arttırmaya başladı. Yapılan araştırmalar neticesinde iki transferin de sonuçlanmadığı ortaya çıktı. Her ne kadar Alan ile anlaşılsa da menajerinin istediği yüksek ücret transferin gerçekleşmemesine neden oldu. Galatasaraylı yönetici Abdulrahim Albayrak’ ın tüm çabaları sonuçsuz kaldı. Alan’ ın transfer dosyası tamamen kapanmış olmasa da maddi açıdan sarı kırmızlıları zorlayacağı için şu an için beklemeye alındı. Transfer edilmesi beklenen bir diğer oyuncu olan Pato da yine maliyeti yüzünden gerçekleşemedi. Oyuncu Çin kulübü Quanjin den yaklaşık 10 milyon dolar maaş alıyor olması ve fazla indirime gitmemesi transferi tıkadı. Sarı Kırmızılılar’ ın teklifi ile Pato nun istediği miktar arasında uçurum olması tüm umutları boşa çıkardı. Pazarlıklar neticesinde bir türlü makas kapanmayınca bu transfer de rafa kaldırılmış oldu.

Sarı Kırmızılı yönetimin nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu oldu. Taraftarlar’ ın sosyal medya üzerinden tepkisi ise dinmek bilmiyor. Sezon başı satılan Gomis’ in yerine transfer yapılmaması ve ilk yarıya forvet transferi yapılmadan başlanması adeta tarafarı isyan noktasına getirmişti. Devre arasında Rodrigues ve Ozan Kabak’ ın satılıp transfer bütçesi yaratılması taraftarı ümitlendirmişti. Fakar transfer sezonunn kapanmasına 1 hafta kala hala forvet transferi yapılmaması taraftarı adeta çileden çıkarttı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden #ForvetYoksaİstifa hastagi ile başlık açan sarı kırmızılı tarafarlar kısa sürede Trand Toppic oldu ve bu hastagi 1.sıraya taşıdı.

 

Bir önceki yazımız olan Abdulrahim Albayrak Alan' ı Getirmek İçin Dubai 'ye Gitti başlıklı makalemizde Alan Carvalho, alan carvalho galatasasay ve alan carvalho geliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER