BirSpor.com

Alan Carvalho Transferinde İpucu Futbolcunun Eşinden Geldi

Alan Carvalho Transferinde İpucu Futbolcunun Eşinden Geldi
İlker Kırmaç
İlker Kırmaç( dogukansahin@birspor.com )
491 views
19 Ocak 2019 - 8:36

Dün yaptıpımız ‘Galatasaray Alan Carvalho Transferini Tamamladı” başlıklı haberimiz de Alan Carvalho transferinin tamamlandığını yazmıştık. Oyuncunun önümüzdeki günlerde İstanbul’ a geleceğini ve imza atacağını da haberimiz de belirtmiştik.

Bazı çevreler tarafından haber doğrulanmasa da bir çok yayın kuruluşu da transferin bittiğini duyurmuştu. Kulübü ile birlikte Dubai de kampta olan oyuncunun eşi transfer haberlerini doğrular nitelikte paylaşım yaptı. Sosyal paylaşım sitesi instagramdan sarı kırmızılı kıyafetlerle paylaşım yapan Thuanny Carvalho paylaşımına sarı kırmızı kalpler koymayı da ihmal etmedi. Futbolcunun eşinin bu paylaşımı bir çok çevre tarafından yeni adreslerinin Galatasaray olacağını doğruladı olarak değerlendirildi. Alan Carvalho ‘nun güzel eşi Thuanny Carvalho’ nun bu paylaşımı sarı kırmızılı taraftarlar tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. İnstagram da 11 bin takipçisi olan ve paylaşımlarına ortalama 50-100 yorum yapılan Thuanny Carvalho’ nun bu paylaşımına şimdiden 1.500 yorum geldi. İşte oyuncunun eşinin sarı kırmızılı kıyafetlerle yaptığı instagram paylaşımı.

 

Thuanny Carvalho

Thuanny Carvalho

 

 

Bir önceki yazımız olan Galatasaray Semih Kaya 'yı Kiraladı başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray semih kaya ve semih kaya hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER