BirSpor.com

Beşiktaş Ajdin Hasic ‘ in Peşinde

Beşiktaş Ajdin Hasic ‘ in Peşinde
226 views
25 Aralık 2018 - 19:40

Bu sezon ligde ve Avrupa kupalarında istediği sonuçları alamayan Beşiktaş kadrosunu güçlendiremek için çalışmalarına devam ediyor. Dünyanın her tarafından oyuncu araştıran Beşiktaş bir yandan da kadrosunu gençleştirmeye çalışıyor. Geleceğe yatırım yapmak isteyen Beşiktaş Dinamo Zagreb alt yapısında oynayan Ajdin Hasic’ i kadrosuna katmak istiyor.

17 Yaşında ki Bosna Hersekli oyuncu bir süredir kulubü ile sorun yaşıyor. Geleceğin yıldızları arasında gösterilen oyuncunun, bir çok kulübün radarına girdiği gelen bilgiler arasında. Haber1903’ün edindiği bilgilere göre Real Madrid, Barcelona, Benfica, Manchester City, Dortmund ve Everton gibi kulüpler de oyuncunun peşinde.

Forvet arkasında ve sağ açıkta oynayan oyuncunun kulübü Dinamo Zagreb ile olan sözleşmesi ise polemik konusu.  Dinamo Zagreb kulübü oyuncunun 2021 yılına kadar sözleşmesi olduğunu belirtiyor. Oyuncunun babası ise oyuncunun sözleşmesinin feshedilmesinden sonra yeni sözleşme imzalamadıklarını ve oğlunun boşta olduğunu belirtiyor.

Beşiktaş Ajdin Hasic ‘ in transferi konusunda dünya devleri ile yarışırken, oyuncunun transfer durumunun bir kaç gün içerisinde netleşmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş' ın Transfer Gündemi başlıklı makalemizde beşiktaş, beşiktaş transfer haberleri ve cenk tosun hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER