BirSpor.com

Burak Yılmaz Beşiktaş İle İlk Antrenmanına Çıktı

Burak Yılmaz Beşiktaş İle İlk Antrenmanına Çıktı
Ünal Ercan
Ünal Ercan( unalercan@birspor.com )
148 views
04 Ocak 2019 - 17:42

Beşiktaş’ ın Burak Yılmaz ile anlaştığı bugün KAP’ a bildirildi. Yapılan bildirim de Beşiktaş’ ın Trabzonspor’ a sözleşme fesih bedeli olarak KDV dahil 8.429.708.-TL ödeyeceği açıklandı. Burak Yılmaz’ ın transferi böylece resmiyet kazanmış oldu. Burak ise Beşiktaş’ ın Antalyada ki kampına katıldı ve ilk antrenmanına çıktı.

Alvaro Negredo’ nun gitmesinden sonra forvet hattında Love, Larin ve Mustafa Pektemek ile yola devam edilmişti. Forvet hattında ki oyuncular bir türlü bekleneni veremeyince forvet takviyesi yapmak şart oldu ve siyah beyazlılar forvet arayışına başladı. Bir çok yıldız ismin adı siyah beyazlılar ile anılırken aranan golcü Trabzondan geldi. Beşiktaş, Trabzsonpor da kadro dışı bırakılan Tecrübeli forvet ile bir yılı opsiyonlu 2.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Tüm bu gelişmelerin ardından 33 yaşında ki Burak Beşiktaş’ ın Antalyada ki kampına katıldı ve siyah beyazlılar ile ilk antrenmanına çıktı. Burak takımın sabah antrenmanına çıktı. Antrenmanın ardından Şenol Güneş takımı orta alanda topladı. Takıma konuşma yapan tecrübeli hoca Burak’ ı yanına çağırdı ve hoşgeldin dedi. Hocanın sözlerinin ardından takım arkadaşları Burak’ ı alkışladı.

Kampa dün katılıp Lens ve Babel bu sabah yapılan antrenmana katıldı. Loris Karius ve Medel kampa yarın dahil olarak ilk antrenmanlarına çıkacaklar. 

 

Bir önceki yazımız olan 12 Yıl Sonra Burak Yılmaz Beşiktaş 'ta başlıklı makalemizde beşiktaş, beşiktaş burak yılmaz ve burak yılmaz hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER