BirSpor.com

Fenerbahçe Alex de Souza’ ya Teklifte Bulundu

Fenerbahçe Alex de Souza’ ya Teklifte Bulundu
İlker Kırmaç
İlker Kırmaç( dogukansahin@birspor.com )
347 views
21 Şubat 2019 - 12:34

Fenerbahçe ile Alex de Souza‘ nın yolu tekrar kesişiyor. Fenerbahçe Alex de Souza ya futbol direktörlüğü görevini teklif etti. Fenerbahçe’ nin efsane oyuncusu Alex’ e bu görevi bizzat kulüp başkanı Ali Koç teklif etti.

Bu sezon ligde istediği sonuçları bir türlü alamayarak düşme potasının 1 sıra üstünde bulunan sarı lacivertliler de çalışmalar devam ediyor. Ligde oynadığı 22 karşılşma da sadece 5 galibiyet ve 9 beraberlik alarak 24 puan toplayan sarı lacivertliler çıkış yolu aramaya devam ediyor. Bu doğrultuda bir yandan gelecek sezonun hazırlıkları devam ederken bir yandan da takımın biran önce toparlanması için yönetim elinden geleni yapıyor. Yönetimin; geçen hafta Türkiyeye gelerek Fenerbahçe – Atiker Konyaspor mücadelesini izleyen Alex de Souza ya teklifte bulunduğu öğrenildi. Alex de Souza ya futbol direktörlüğü teklif edildi ve bu teklifi bizzat Başkan Ali Koç yaptı. Alex bir nevi takımla yönetim arasında köprü görevi görecek. Sarı lacivertli kulübün efsane oyuncusu transfer edilecek oyuncular konusunda da söz sahibi olacak. Başkan Ali Koç, Alex de Souza’ nın yeniden Fenerbahçe bünyesinde yer almasının hem takıma hem de taraftarlara olumlu etki yapacağı görüşünde.

Alex de Souza

Alex de Souza

Yapılan bu teklif sonucunda Alex de Souza’ nın çok duygulandığı bildirildi. Alex bu görevin teklif edilmesinin kendisi için büyük onur olduğunu belirtti fakat ailesi ile görüşmeden net bir cevap veremeyeceğini yönetime bildirdi. Alex’ in Brezilya da olan ailesi ile görüştükten sonra yönetime net kararını bildirmesi bekleniyor. ( Kanyak Takvim )

Bir önceki yazımız olan Ersun Yanal Comolli' ye Neşteri Vuruyor başlıklı makalemizde barış alıcı, damien comolli ve ersun yanal hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER