BirSpor.com

Fenerbahçe de Şok, Şener Özbayraklı Galatasaray İle Anlaştı

Fenerbahçe de Şok, Şener Özbayraklı Galatasaray İle Anlaştı
İlker Kırmaç
İlker Kırmaç( dogukansahin@birspor.com )
244 views
06 Şubat 2019 - 12:18

Devre arasında Tolgay Arslan transferinde takasta kullanılması beklenen Şener Özbayraklı’ nın bu teklifi neden kabul etmediği ortaya çıktı. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan milli sağ bek Şener sezon sonu için Galatasaray’ a imza atmış.

Bilindiği üzere Şener’ in Tolgay Arslan transferinde takasta kullanılacağı iddia edilmişti. Özellikle Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş eski öğrencisi Şener’ in takıma kazandırılmasını çok istemişti. Siyah beyazlı ekip de Tolgay transferinde Şener’ i de istemişti. Fakat görüşmeler uzadıkça uzamış, bu transfer yılan hikayesine dönmüştü. En sonunda Tolgay Arslan Fenerbahçeye bonservisi ile transfer olmuş fakat adı takasta geçen sağ bek Şener Özbayraklı kulübünde kalmıştı. Zaman geçtikçe detaylar ortaya çıkmaya başladı. Gelen bilgilere göre Fenerbahçe yönetimi bu durumu Şener’ e iletse de milli oyuncu bu durumu kabul etmedi. Sarı lacivertli yönetimin tüm direnmelerine karşı çıkan Şener Özbayraklı bu konuda ısrarcı oldu ve ısrarının nedeni belli oldu.

Başarılı sağ bek Şener’ in gizli olarak sarı kırmızılılarla görüştüğü ve sezon sonu için söz kestiği ortaya çıktı. Şener’ in bu nedenle Beşiktaş’ ın tekliflerini reddettiği ve takasta kullanılmayı istemediği bildirildi. Galatasaray ile anlaşan oyuncunun ne kadarlık bir anlaşma yaptığı ve ne kadar ücret alacağı ise henüz kamuoyu ile paylaşılmadı.

 

Fenerbahçe de Şok, Şener Özbayraklı Galatasaray İle Anlaştı

                                                      Şener Özbayraklı

23 Ocak 1990 doğımlu olan milli sağ bek Fenerbahçeye 2015 yılında 1.6 milyon euro bonservis bedeli ile Bursaspor dan transfer olmuştu. Oyuncu bu sezon Fenerbahçe forması ile 16 müsabakaya çıkarken gol veya asist katkısı yapamadı. Geçen sezon ise sarı laciverli forma ile 28 maça çıkan oyuncu 3 gol 4 asistlik performans göstererek 7 gole direkt katkıda bulundu

 

 

Bir önceki yazımız olan Galatasaray' ın Uefa Avrupa Ligi Kadrosu Belli Oldu başlıklı makalemizde avrupa ligi kadrosu, benfica ve Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER