BirSpor.com

Hakem Döven Futbolcular – VİDEO

Hakem Döven Futbolcular – VİDEO
Yücel Güllüpınar
Yücel Güllüpınar( sergenduyar@birspor.com )
349 views
25 Şubat 2019 - 11:52

Futbol günümüzün en popüler spor dalıdır. Dünyanın en çok izlenen spor branşı olan futbolda, zaman zaman hakem döven futbolcular vakaalar yaşanmaktadır. İşte hol olmayan o görüntüler. 

Futbol seyir zevki açısında en güzel spor branşlarındandır. Günümüz futbolu artık tribünlere erkeklerin yanunda hem kadınları hem de çocukları çekmektedir. Bir çok gelişmiş ülkede insanlar aileleri ile birlikte bir etkinlik olarak futbol musbakalarını izlemeye gitmektedir. Bu da futbolun ekonomik değerine değer katmaktadır. Fakat bunun yanında futbolda hoş olmayan anlar da yaşanmaktadır. Bir çok zaman futbolcular arasında kavgalar olurken bazen bu daha da ileri taşınmaktadır. Özellikle karşılaşmanın hakemine yapılan saldırılar hol olmayan görüntüler oluşturmaktadır.

İzleyeceğiniz bu video da futbolcuların hakemlere olan saldırılarını izleyeceksiniz. Hakemlerin verdiği kararları beğenmeyen futbolcuların kimisi hakemin elindeki kartı alırken, kiminde de futbolcular hakemlere tekme tokat saldırıyor. Bazılarında ise futbolcuya saldırıp, futbolcuyu döven hakem göreceksiniz. İşte futbola hiç yakışmayan Hakem Döven Futbolcular videosu.

Bir önceki yazımız olan Ronaldo, Messi ve Neymar' a Yapılan En Acımasız Fauller - VİDEO başlıklı makalemizde acımasız fauller, messi kan ve ronaldo kan hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER