BirSpor.com

İlhan Mansız Sosyal Medyada Taraftarla Tartıştı

İlhan Mansız Sosyal Medyada Taraftarla Tartıştı
146 views
17 Aralık 2018 - 11:47

Beşiktaş’ ın unutulmaz oyuncuların arasında yer alan ve sezon başı Tenknik Direktör yardımcılığına getirilen İlhan Mansız taraftarla tartıştı.

Beiktaş’ ın bu sezon aldığı başarısız sonuçlar yönetimin ve teknik heyetin tartışılmasına başlanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda başkan Fikret Orman ilk kez Vodafone Parkta protesto edilmişti. Sosyal medya üzerinden ise hem yönetime hem de teknik heyete tepkiler geliyordu.

İlhan Mansız ‘ a Tepki

Sezon başı yardımcı anterenörlük görevine getirilen Beşiktaş’ ın unutulmaz futbolcularından İlhan Mansız’ a da tapki geldi.

Sosyal paylaşım sitesi instagram da Mansız’ ın paylaştığı bir fotoğrafın altına şu yorum geldi: ”Yardımcı antrenörsün, takımla ilgili paylaşım neredeyse yok bile sayfanda. Bence dön golfe, buz patenine, modelliğe falan. Pascal Nouma’dan örnek al biraz.

Mansız ise bu paylaşıma şu şekilde cevap verdi : “Teknik direktörlük ve antrenörlük Instagram üzerinden yapıldığında yüklerim merak etme.

Teknik adamın bu yorumu bir çok Beşiktaş taraftarı tarafından beğenildi ve destek aldı.

İşte o fotoğraf ve yorumlar..

İlhan Mansız

İlhan Mansız

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş ve Trabzsonspor Yenişemedi Dorukhan Toköz Yıldızlaştı başlıklı makalemizde beşiktaş, beşiktaş - trabzsonspor ve dorukhan toköz hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER