BirSpor.com

Kadın Vücudunu Mükemmel Yapacak 30 Hareket – VİDEO

Kadın Vücudunu Mükemmel Yapacak 30 Hareket – VİDEO
Yücel Güllüpınar
Yücel Güllüpınar( sergenduyar@birspor.com )
256 views
05 Mart 2019 - 11:36

Yaza girerken hepimiz fazla kilolardan kurtulmak ve mükemmel bir fiziğe kavuşmak istiyoruz ve bunun için çabalıyoruz. İşte özellikle kadınlar için, kadın vücudu nu mükemmell yapacak 30 hareket. ( VİDEO HABERİMİZİN SONUNDADIR)

Kışın bitmesi ve bahar aylarına girilmesi ile genellikle insanlarda kışın alınan kiloların verilmesi için büyük bir çaba başlar. Vücudumuz kış aylarında kilo almaya, yaz aylarında ise kilo vermeye programlanmıştır. Soğuktan korunmak isteyen insan vücudu kış aylarında yağlanarak soğuktan korunmak ister. Kışın bitmesi ile de bu kiloların verilmesi daha kolay olur. Kışın aldığımız bu kilolardan sadece rejim ile kurtulmak kolay değildir. Beslenmemize dikkat ettiğimiz gibi bunu sporla da desteklememiz gerekir. Özellikle vücudunuzun güzel olmasını istiyorsanız mutlaka ve mutlaka spor yapmalısınız. Bu haberimizde sizlere özellikle kadın vücudu nu kusursuz yapacak hareketlerden oluşan bir video hazırladık.

İzleyeceğiniz videoda ki tüm hareketler evde yapabileceğiniz ve çok basit bir iki  yardımcı malzeme ile yapabileceğiniz hareketler. Umarız hepiniz bu videoda ki hareketleri düzenli yapar ve kusursuz vücutlara sahip olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Yıldırım Demirören İstifa Ettiğini Açıkladı başlıklı makalemizde demirören istifa, demirören istifa etti ve istifa hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER