BirSpor.com

Kameraların Önünde Futbolcuların Aklını Alan Kadınlar VİDEO

Kameraların Önünde Futbolcuların Aklını Alan Kadınlar VİDEO
İlker Kırmaç
İlker Kırmaç( dogukansahin@birspor.com )
126 views
16 Şubat 2019 - 8:15

Bu haberimizde sizlerle ”Kameraların Önünde Futbolcuların Aklını Alan Kadınlar” ile ilgili bir video paylaştık. İşte dünyaca ünlü futbolcuları kameralar önünde etkileyen kadınlar 🙂

Video da Cristiano Ronaldo, Iker Casillas, James Rodriguez ve Neymar’ ın kameralara yakalanan ilginç anlarını izleyeceksiniz. Tabi videomuzda çapkınlıkları ile ünlü Cristiano Ronaldo iki kez yer alıyor. Sizce de Ronaldo iki kez yer almayı haketmiyor mu? Bizce ediyor 🙂 Futbolcuların kimisi maç sonu röpörtaj verirken ilginç anların yaşanmasına neden oluyor. Kimisi antrenmanda, kimisi ise futbolcuların katıldığı bir organisasyonda. Özellikle Cristiano Ronaldo’ nun, katıldığı bir organizasyonda araba anahtarlarının bulunduğu tepsiyi elinde tutan kadına bakışları çok komik. Ronaldo’ nun genç kadından etkilendiği apaçık ve Ronaldo gözlerini kızdan ayıramıyor. En güzeli ise Iker Casillas’ ın bulunduğu video.

Videonun çekildiği dönemde Real Madrid forması giyen; daha sonra 2015’te Porto’ya transfer olan efsane kaleci Casillas’ın bu öpücüğü uzun süre konuşuldu. Videonun çekildiği dönemde sevgilisi olan spor muhabiri Sara Carbonero’ya canlı yayında röportaj varan Casillas, yayın sonunda hiç beklenmedik bir haraket yaptı ve sevgilisini öptü. İkili 2016 yılında evlendi.

İşte o anlar…

Bir önceki yazımız olan Kadın Hakemlerin Yaşadığı En Komik Anlar VİDEO başlıklı makalemizde güzel hakem, hakem ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER