BirSpor.com

Ogenyi Onazi İstiklal Marşı’ nı Çaldı Sosyal Medya Yıkıldı – VİDEO

Ogenyi Onazi İstiklal Marşı’ nı Çaldı Sosyal Medya Yıkıldı – VİDEO
Yücel Güllüpınar
Yücel Güllüpınar( sergenduyar@birspor.com )
214 views
04 Mart 2019 - 18:35

Trabzonspor’ un Nijeryalı orta saha oyuncusu Ogenye Onazi  İstiklal Marşı’ nı orgla çaldı. Onazi’ nin istiklal marşı çaldığı video tüm taraftarlar tarafından büyük beğeni aldı. ( Video Haberin Sonundadır)

2016 Yılında İtalya’ nın Lazio takımından 3.5 milyon euro bonsevis bedeli ile Trabzonspor’ a transfer olan Onazi kendisini bir Türk gibi hissettiğini söyledi. Yaklaşık 3 yıldır Türkiye de olan oyuncu yayınladığı mesajda da Türkiye için ikinci vatanım dedi. Oyuncu kendisine ait sosyal medya hesabından ise aşağıda ki mesajı paylaştı.

”Bugün sizlerle çok özel bir şey paylaşmak istiyorum. Umarım sizler de çok beğenirsiniz. Türkiye benim ikinci vatanım oldu. Burada yaşadığım ve Trabzonspor formasını giydiğim için onur duyuyorum. Bugün için de takımıma bol şans diliyorum. Çok yaşa Türkiye, çok yaşa Trabzonspor.”

Bir önceki yazımız olan Trabzsonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu' nun Maç Sonu Açıklamaları VİDEO başlıklı makalemizde Ahmet Ağaoğlu, hakem hataları ve trabzsonspor hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER