BirSpor.com

Ozan Kabak ‘ın Talipleri Her Geçen Gün Artıyor

Ozan Kabak ‘ın Talipleri Her Geçen Gün Artıyor
746 views
01 Ocak 2019 - 11:39

Galatasaray da Ozan Kabak bilmecesi sürüyor. Genç oyununun talipleri her geçen gün artıyor. Son gelene bilgilere göre İtalya’ nın dev kulüplerinden birinin daha oyuncunun aklını çelmeye çalıştığı yönünde. Adı bir çok dünya devi ile anılan Ozan Kabak için İtalyan devi Roma nın da devreye girdiği yönünde.

Uzun aradan sonra Galatasaray alt yapısından yetişen en kaliteli ayak olan başarılı stoper elden kaçmak üzere. Galatasaray kulüp başkanı Mustafa Cengiz yaptığı açıklama da ” Ozan’ ın sözleşmesinde 7.5 milyon euroya serbest kalır maddesi olduğunu biz de yeni öğrendik” demişti. Bu açıklamanın ardından tüm kamuoyu şok olmuştu. Galatasaray dan yıllık 200.000 TL kazanan oyuncunun aklını bir çok kulüp çelmeyi başarmış gibi görünüyor. Neden diye soracak olursanız; oyuncu sözleşme yenileme çabalarını sonuçsuz bırakıyor. Yönetim oyununun maaşını 1 milyon TL ye çıkarmak için kolları sıvamış fakat Ozan cephesinden olumlu yanıt alamamıştı. Tabi sözleşme yenilenirken buradaki 7.5 milyon euroya serbest kalır madddesi kaldırılacaktı.

Oyunucunun adı Manchester United, Arsenal, İnter gibi dünya devleri ile anılıyordu. Bu listeye bir de Roma’ nın adı eklendi. Şuan gelen  resmi bir teklif yok. Oyuncunun serbes kalma maddesi olan 7.5 milyon euroyu yatıran kulüp de yok. İki ihtimal var… Ya menajeri sözleşme şartlarını iyileştirmek için bu dedikoduları çok iyi yayıyor. Ya da oyunu kafasından Galatasaray’ ı sildi. Maaş olarak çok cazip teklifler var ve oyuncu adının geçtiği kulüplerden birisine transfer olacak. Bekleyip göreceğiz..

 

Bir önceki yazımız olan Serdar Aziz Düğümü Çözülüyor başlıklı makalemizde fatih terim, Galatasaray ve serdar aziz hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER