BirSpor.com

Ronaldo, Messi ve Neymar’ a Yapılan En Acımasız Fauller – VİDEO

Ronaldo, Messi ve Neymar’ a Yapılan En Acımasız Fauller – VİDEO
İlker Kırmaç
İlker Kırmaç( dogukansahin@birspor.com )
137 views
23 Şubat 2019 - 8:00

Yıldız futbolcu olmak çok güzel bir şey olsa da rakiplerin gözü  onların üzerinde oluyor ve rakiplerinin acımasız faullerine maruz kalıyorlar. Bu habermizde sizlere Ronaldo, Messi ve Neymar’ a yapılan en acımasız faullerden oluşan bir video hazırladık.

En Acımasız Fauller Videosuna Haberimizin Alt Kısmından Ulaşabilirsiniz

Yıldız futbolcular takımlarını sırtlarken rakip takımın tüm savunma planları onlar üzerine kuruluyor. Kimi zaman bu oyunculara rakipleri istemeden  faul yaparken, kimi zamanda durdurabilmek için acımasızca fauller yapıyorlar. İzleyeceğiniz video da Ronaldo, Neymar ve Messi ye nasıl fauller yapıldığına, bu oyuncuların kanlar içerisinde kaldığına şait olacaksınız. Kimi zaman rakiplerinin acımasız dirsek darbeleri ile suratları kanlar içerisinde kalırken, kimi zamanda acımasız tekmelerden nasiplerini alıyorlar. Şimdiden belirtelim kan görmeye dayanamayanlar bu videoyu kesinlikle izlemesin. İnanın videoyu izledikten sonra bu oyuncuların bu acılara nasıl katlandığını sorgulayacaksınız. Belki de kazandıkları astronomik ücretleri düşününce bu acılara katlanılır diyeceksiniz. İşte Ronaldo, Mesi ve Neymar’ a yapılan en acımasız fauller.

Ronaldo, Messi ve Neymar

 

Bir önceki yazımız olan İnanılmaz Kadın Futbolcular İzleyenleri Hayran Bırakıyor - VİDEO başlıklı makalemizde futbol, inanılmaz ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER