BirSpor.com

Semih Özsoy dan Bomba Açıklamalar VİDEO

Semih Özsoy dan Bomba Açıklamalar VİDEO
142 views
12 Şubat 2019 - 14:14

Fenerbahçe spor kulübü Semih ÖZSOY Ntv ye konuk oldu ve gündeme dair açıklamalarda bulundu. %100 Futbol a katılan Semih Özsoy Murat Kosova ve Rıdvan Dilmen’in konuğu oldu. İşte Fenerbahçe Başkanveklilin açıklamarı ( VİDEO HABERİN SONUNDADIR )

Semih Özsoy’ dan Teknik Heyete Dair Açıklamalar

“Aykut hoca ile ilgili görüş ayrılığımız var,(Rıdvan Dilmen’e) o günün şartlarında biz ona inandık. Bir kan değişikliğinin faydalı olacağını düşündük. Cocu, uyuşmadı. Organ nakli gibi, tutmadı mı tutmuyor. O kısımlardaki hataları kabul ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Hakem Hatalar

“İlk yarıda yapılan hataları hakem hatası diye algılıyorduk. Ancak Bursa maçıyla başlayan süreç 4 maçla devam etti. Sayın Başkanımız “Umarım tereddütlerimiz doğru çıkmaz” dedi. Kayseri maçında gördük.” dedi.

Yusum Namoğlu Gidecek

“Yusuf Namoğlu gidici, 80’li yılların yöneticileri olsa biz gönderdik derlerdi, biz demeyeceğiz, mal etmesinler. Bizim onlarla işimiz yok. Biz talimat almayacak, odasına gitmeyecek insanların peşindeyiz.”

Obradovic’ in Durumu

“Obradovic’in gitmesi gibi bir şey yok.”

“1 sene daha kontratı var, dedikoduların hepsi yalan. Önümüzdeki sezonun yapılanmasına başladık bile. 9 maç kala play-off’u garantiledik. Vesely ile 3 yıllık sözleşme yenileyeceğiz.”

“Çok konuşmuyoruz ama inşallah konuştuğumuzda gerekli merciler, kişiler, gerekli mesajları almıştır.”

Kaynak: NTV

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe Beko Panathinaikos' u Misafir Edecek başlıklı makalemizde basketbol, fenerbahçe beko ve Fenerbahçe Beko Panathinaikos hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER