BirSpor.com

Sergen Yalçın Beşiktaş’ ın Başına Geçecek Mi?

Sergen Yalçın Beşiktaş’ ın Başına Geçecek Mi?
İlker Kırmaç
İlker Kırmaç( dogukansahin@birspor.com )
180 views
14 Şubat 2019 - 22:07

Şenol Güneş’ in milli takımın başına geçmesinin kesinleşmesinin ardından siyah beyazlı kulüpte teknik direktörlük koltuğuna kimin geçeceği merak konusu oldu. Kulislerde Tamer Tuna’ nın adı geçerken Sergen Yalçın ihtimali de giderek ağırlık kazanıyır. Peki Sergen Yalçın Beşiktaş’ ın başına geçecek mi?

Yaptığımız araştırmalar neticesinde siyah beyazlılarda Şenol Güneş’ in ardından kimin teknik direktör olacağı konusunun hala netleşmediği bilgisine ulaştık. Bir grup yönetici Tamer Tuna ile çalışılmasını teklif ederken Sergen Yalçın ismi de giderek ağırlık kazanmaya başladı. Sergen Yalçın’ ın teknik direktör olmasını özellikle taraftarlar çok istiyor. Yönetimde de Sergen Yalçın’ ın takımın başına geçmesini isteyen hatrı sayılır kişiler var. Fakat kulüp başkanı Fikret Orman kararını henüz vermiş değil. Daha önceki dönemde Şenol Güneş’ in yardımcılığını yapan Tamer Tuna’ nın Göztepede ki başarısı taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplamıştı. Tamer Tuna’ nın Sivassporda ki performansı ise soru işareti olarak duruyor.

Sergen Yalçın

Sergen Yalçın

Gelelim Sergen Yalçın Beşiktaş’ ın Başına Geçecek Mi Sorusunun Yanıtına

46 Yaşında ki Sergen Yalçın şimdiye kadar BeşiktaşU21 takımı, Gaziantepspor, Sivasspor, Kayserispor, Eskişehirspor ve Konyaspor da teknik direktürlük yaptı. S.Yalçın son olarak Alanyaspor teknik direktörlük görevine getirildi ve halen bu göreve devam ediyor. Sergen Yalçın’ ın teknik direktörlük koltuğuna oturduğu takımların ilk etapda büyük çıkış yaşayıp sonradan düşüşe geçmesi  soru işareti. O nedenle yönetim Sergen Yalçın’ ın sezon sonuna kadar Alanyasporda ki performansını yakından takip edecek. Eğer Alanyaspor da şuana kadar gösterdiği performansı sezonun geri kalan bölümünde de sürdürmesi halinde Sergen Yalçın’ ın Beşiktaş’ ın yeni teknik direktörü olma ihitimali giderek ağırlık kazanacak. Kulislerden gelen bilgiler bu yönde. Yani Sergen Yalçın Alanyasporda ki başarısını devam ettirirse Fikret Orman taraftarın bu isteğine kayıtsız kalmayacak ve Yalçın takımın yeni teknik direktörü olacak.

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş' ın Son Antrenmanından Görüntüler VİDEO başlıklı makalemizde antranman, beşiktaş ve beşiktaş antrenmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER