BirSpor.com

Tolgay Arslan Fenerbahçeye Transfer Olacak Mı?

Tolgay Arslan Fenerbahçeye Transfer Olacak Mı?
Aytaç Öçalan
Aytaç Öçalan( kuzeysahin@birspor.com )
188 views
09 Ocak 2019 - 17:40

Beşiktaş da kadro dışı kalan ve bir çok kulüp ile adı anılan Tolgay Arslan için Beşiktaş ikinci başkanı Serdar Adalı dan açıklama geldi. Serdar Adalı Tolgay Arslan‘ ın transfer için Fenerbehçe ile görüştüklerini belirtti.

Beşiktaş ikinci başkanı Serdar Adalı yaptığı açıklama da “Tolgay için Fenerbahçe ile görüşüyoruz, henüz netleşen bir durum yok” dedi. Tolgay’ ın çok başarılı bir futbolcu olduğunu belirten Adalı; ”Fakat sadece futbol değil, oyuncunun saha dışındaki tavrı da önemli dedi. Tolgay Arslan eğer takımdan ayrılmazsa takıma dönüp dönmeme kararını Şenol Güneş verecek. Çünkü oyuncuyu hocamızın isteği doğrultusunda kadrı dışı bıraktık” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Bilindiği üzere Tolgay alacakları için TFF ye başvurduğundan dolayı siyah beyazlı kulüpte kadro dışı kalmış ve satış listesine konmuştu. Fenerbahçe Tolgay transferi için çaba sarfetmiş, oyuncunun transferine karşılık 2 milyon euro ve Şener Özbayraklı yı teklif etmişti. Tolgay için başka herhangi bir kulüpten teklif gelmemesi Fenerbahçe’ nin elini güçlendiriyor. Transfer durumunun bir kaç gün içerisinde netlik kazanması bekleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş Alen Halilovic Transferini Bitirdi başlıklı makalemizde alen halilovic, alen halilovic beşiktaş ve beşiktaş hakkında bilgiler verilmektedir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER