BirSpor.com

YAYIN İLKELERİ

YAYIN İLKELERİ

Logo

AMACIMIZ

Adana merkezli olarak bir grup gazeteci tarafından kurulan www.birspor.com adındaki bu site öncelikli olarak Türkiyenin Spor Haber Sitesi olmayı hedeflemiştir. Hedefimiz Türk sporunda ki gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye ve dünya ile paylaşmaktır.

YAYIN KURULU OLARAK;

Basın ve İnternet yayıncılığı ile ilgili kanunların bize verdiği hakkı vatandaşımızın ve milletimizin lehine kullanmayı taahhüt ediyoruz.

CEVAP HAKKINA SAYGILIYIZ

birspor iddia ve ithamlara karşı taraflara en hızlı biçimde cevap hakkı tanımayı taahhüt eder.

Yayınlanan haberlerdeki fotoğrafların veya içeriğin gerçekle bağdaşmaması durumunda, ilgili kişilerin ya da kurumların istekleri doğrultusunda haberi yayından kaldırmayı kabul eder.

KİMSEYE BAĞIMLI DEĞİLİZ

birspor herhangi bir siyasi partiye, görüşe ya da gruba üye olmayan, bağımsız, bağlantısız bir YAYIN POLİTİKASI uygulamayı taahhüt etmiştir. Haberleri okuyucularıyla en tarafsız haliyle sunma prensibiyle yayındadır. Bu hususta, haberlerin maniple edilmeden, tarafsız biçimde okuyuculara duyurmayı taahhüt eder.

OKUR YORUMLARI

www.birspor.com‘da haberlere ilişkin yapılan yorumlar, ziyaretçi yorumlarıdır. Yorumlarla ilgili www.birspor.com  yorumları tarafsız bir şekilde yayınlamakla görevlidir. Basın meslek ilkeleri ve ahlaki olan yorumları yayımlar. Ancak yorum içeriğinden kesinlikle sorumlu tutulamaz. Farkında olmadan ancak yayın ilkelerine uygun düşmeyen yorumları uyarı gelmesi halinde yayından kaldırmayı taahhüt eder. Gönderilen yorumları yayımlayıp yayımlamama yetkisi yayın kurulundadır.

YAZAR SORUMLULUĞU

Bu internet sitesinde açık isimle yazan köşe yazarının yazısı yayımlanır. Mahlas kullanımı yasaktır. Yazar yazdığı yazıdan dolayı doğrudan sorumludur.
Yazarın yazdığı yazıların yasal yükümlülüğü birinci derecede yazarı bağlar. Yazarın yazdıkları sitemizin görüşlerini yansıtır

POPÜLER VIDEO GALERİLER