BeşiktaşGalatasaray

Arda Turan Galatasaray Açıklaması

Arda turan bir gazetenin  instagram kanalına konuk oldu ve korona virüs sürecinde yaşadıkları Galatasaray hakkında sorular ve kariyeri konusunda açıklamalarda bulundu. Uzun zamandır adı Galatasaray ile anılan ve transferi konusunda net bir bilgi ve haber gelmeyen Arda Turan’ın yaptığı açıklamalardan satır başları.“Bir Galatasaray taraftarıyım. Galatasaray’ı çok seviyorum, tabi ki Galatasaray’da oynamak çok isterim ama benim bir yere yamanma gibi bir isteğim yok ben 3 sene daha futbol oynamak istiyorum. Ben Galatasaray sorularına saygımdan cevap veriyorum.”

“Galatasaray konusunda artık gerçekten konuşmak istemiyorum. Galatasaray konusu ile ilgili ne oluyorsa olsun hayırlısı olsun hiç önemli değil. Bu arada Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’e de acil şifalar diliyorum. Allah dermansız dert vermesin.”

“Kariyerimde bir düşüş başladığı zaman patır patır dökülen insanları gördüm. Bütün insanların gerçek yüzlerini görmüş oldum.”

“Çoğu kişi benim düşmemi, gerilememi beklemişler.”

“Benim kariyerimin aynısını yaşamış insanların burnundan kıl alabiliyor musun? Ama bana her şeyi yaptılar, çok üzerime geldiler.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı