Beşiktaş

Beşiktaş Yabancı Oyuncularını Geri Çağırdı

Kevin-Prince Boateng, Jeremain Lens, Victor Ruiz, Adem Ljajic ve Georges-Kevin N’Koudou Beşiktaş takımında virüs salgını başlamadan ülkelerine gitmişti. süper Lig’in başlaması gündeme geldiği şu günlerde Beşiktaş yabancı oyuncularına liglerin başlamasından önce mayıs ayının ilk haftası İstanbul’a dönmelerini istedi.

Beşiktaş futbol şube sorumlusu Emre Kocadağ, ailelerini görmek için izin isteyen oyuncuları, mayısın ilk haftasında başlayacak antrenmanlar için İstanbul’a çağırdıklarını söyledi.

Yurt dışından dönecek olan oyuncular kurallar gereği karantina süreci olan 14 günü evlerinde geçirecekler ve sonra antremanlara sağlık ekipleri izin verirse katılabilecekler.

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanlarda koşu ve kültür fizik testlerini başarı ile tamamlayan üç oyuncunun korona sürecinde çok iyi çalıştıkları Burak Yılmaz ve diğer oyuncuların formda oldukları belirtildi.

Bu arada bazı oyuncularda 1-2 kilo fazlalığı görülürken, buna rağmen Sergen Yalçın tüm oyuncularının performanslarının çok iyi olduğunu ifade etti.

Caner Erkin ise sokağa çıkma yasağında Yalçın’ın verdiği programı uyguladıklarını ve hem fizik hem de kondisyon olarak kendilerini koruduklarını söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı