Göztepe

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın İstediği Alpaslan Öztürk Tercihini Açıkladı!

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın İstediği Alpaslan Öztürk Tercihini Açıkladı!

Harika Lig ekiplerinden Göztepe’de forma giyen Alpaslan Öztürk, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ismi Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılan başarılı futbolcu, Göztepe’de mesut olduğunu ve önümüzdeki dönemin sonunda lider Mehmet Sepil ile bir görüşme gerçekleştireceğini söyledi.

Göztepe’nin başarılı futbolcusu Alpaslan Öztürk, geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu. İşte 26 yaşındaki futbolcunun açıklamaları:

“Türkiye’de seyirci yok taraftar var. Kimi oyuncular taraftarla daha düzgün oynar kimileri sakınır çekinir. Ben onlarla daha uygun oynayan biriyim.”
“Ben Göztepe’de mutlu olduğumu üstüne basarak söyledim. Bizim taraftarlar o kısmını atlamışlar. Ben Göztepe’de mesudum. Bu formayı giymekten memnunum. 1 senelik kontratım var. Amacım Göztepe’yi Avrupa’ya taşımak. Önümüzdeki dönemin sonunda yöneticiyle otururuz. Devam etmek isterse bana iletir. Şayet istemezse elimizdeki seçenekleri değerlendiririz.”

EBRU ŞANCI DA CANLI YAYINA KATILDI

Yayına katılan Ebru Şancı ise eşiyle ilgili, “Kocam topçu olmasa kuaför olurdu. Kaynaklarımı söktü. Saçımı her şeyimi yaptı. Şu karantina bittikten sonra adamları eve sokamayacağız. Sabahtan akşama kadar çizgi sinema açık evde. Akşamları oyun oynuyor. PUBG artık benim kumam, ben onu hayatımda kabul ettim. Alpaslan ara vermeden onunla oynuyor.” dedi.

“KÜSMEDİM, DARILMADIM, BIRAKIP KAÇMADIM”

Alpaslan Öztürk açıklamasında, “Beni üzen bir olay yaşadım Göztepe’de. Akhisar maçından sonra otobüsteyken Halil arkadaşımızı, alkollü taraftarlar önünü kesip otobüsü durdurduğunu gördüm. Arbedeyi görünce Halil’i korumak için aşağı indim. Kimle tartıştığını bilmiyordum. Bir hiddetle aşağı iniyorum. Kardeşin dediğin kişi için inmez misin? İnmezsem benim karakterime yakışmazdı. İndim ve taraftarla olduğunu gördüm. 40-50 kişi vardı. İçeriye girdikten sonra Göztepe yazısını gördüm. Orada anladım taraftar olduğunu. 26 yaşındaydım ve gördüğüm en kötü hadiseydi. Edilmeyecek küfürler ettiler. Küsmedim, darılmadım, bırakıp kaçmadım. Bizim tek bir amacımız vardı bu kadroyu ligde tutmaktı. Biz maça çıkıyorduk ve ben ile Halil’i çağırmıyordu taraftarlar. Bir futbolcu için ağır şeyler. Ne olursa olsun bu insanlar karakterli insanlar ki kaçıp gitmediler. Bizim yanımızda başkası olsa giderdi. Biz bu grubu ligde tutalım, bu kent bunu hak ediyor dedik. İzmir mükemmel bir kent ve ligde bir grubun olması gerekiyor. Bu da Göztepe. Göztepe’yi ligde tutmak amaç değildir lakin o an amaç buydu” diye konuştu.

“HİÇBİR VAKIT TRİP YAPMADIM”

“Ben 19 yaşında geldim. Birçok ekipte oynadım. Allah nasip etti Göztepe’ye geldim. Geçen hafta sorulan soruda ben yanlış bir şey söylediğimi düşünmüyorum. Bu forma için yeri geldi kavga ettim, maçlarda performans gösterdim. Kimse sorumluluk almazken ben sorumluluk aldım. Benim Göztepe’ye verdiğim değeri kim sorgulayabilir? İlk 5 hafta kimse gol atamazken ben sorumluluk alıp penaltı kullandım birinci golü attım. Bana yazılan, çizilen bu şeyleri hak etmiyorum. Sağ bek oyna dediler stoper oyna dediler oynadım. Yedek bekleyeceksin dediler yedek bekledim. Hiçbir zaman trip yapmadım. Öncelikle amacım Göztepe sonrası Avrupa dedim. Bunda yanlış ne var? Benim bir ailem var 2 kızım var 5 ay sonra oğlum dünyaya gelecek. Önce kendi ailemin refahını düşünmeliyim. Ailem İstanbul’da yaşadığı için İstanbul dedim. Kim biliyor benim Göztepe tesislerinde kaldığımı? Kim biliyor benim ailemi haftada 1 gün gördüğümü? Kişileri bunları düşünerek yazması gerekiyor. Bu pandemiyi atlatırsak tekrar o formayı giyip en önlerde olacağım.”

“KİM GOL ATARSA ONU DÖVÜYORUZ”

“Serdar, ben, Halil, Berkan, Soner aramızda itilafımız var. Kim gol atarsa diğerleri onu dövüyor. Kim golü atıyorsa biz onu dövüyoruz. En son Berkan ağabey attı ona çok yüklendik (Gülerek) ”

EN’LER

-Futbolcu olmasan Boksör olurdum
-Messi mi Ronaldo mu sorusuna Öztürk “Ronaldo” karşılığını verdi. “Ronaldo daha komplike bir futbolcu bence
-Takımda en güzel Berkan ağabey ile bir tık daha samimiyiz”
-Takımın en çalışkanı Beto ile Titi”
-Ben büyük bir Rodallega hayranıyım. Benim forvetim”
-Orta alanda tek bir isim var Türkiye’de o da Emre Belözoğlu.
-Defansta ise ben (Gülerek). Epureanu’yu çok beğeniyorum.
-Kaleci olarak Beto çok iyi ancak benim kalecim Mert Günok.
-Takımın en komiği ben kendimi söyleyeyim
-Takımın en çok yiyen futbolcusu Göktuğ

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı