E-Spor

League of Legends (Espor Rehberi)

Dünya üzerinde hatrı sayılır bir oyuncu kitlesi olan Knight Online oyunu hakkında bilgilendirme yazımıza hoşgeldiniz.

Dünyada 7den70e herkesin oynayabildiği bu oyun espor organizasyonu olarak oyunseverlerin beğenisine sunulmuş bulunuyor.Önemli bir organizasyon olan League of Legends özellikle gençler tarafından oldukça revaçta ve çok oynanan bir oyun .Makalemizde Heimerdinger hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

İşte Heimerdinger’in özellikleri

Dâhi olduğu kadar tuhaf yordle bilim adamı Profesör Cecil B. Heimerdinger, Piltover’ın gelmiş geçmiş en yenilikçi ve saygın mucitlerinden. Çalışmalarına takıntıyı andıran bağlılığıyla, evrenin en aman vermez sorularına yanıt bulmak için çabalıyor. Teorilerinin çoğu anlaşılmaz görünse de Heimerdinger, Piltover’ın en mucizevi ve bir o kadar da ölümcül makinelerinden bazılarını inşa etmiş ve daha da verimli hale gelmeleri için dur durak bilmeden icatlarını kurcalıyor.

Yetenekler

Hextech Takviyesi: Takımının kuleleri ve Heimerdinger’in kurduğu taretlerin yakınında hareket hızı kazandırır.

H-28G Evrim Tareti: Heimerdinger seri ateş etme özelliğine sahip bir top tareti kurar. Taret ayrıca, ikincil olarak engellerin içinden geçebilen bir ışın saldırısı ile donatılmıştır (taretler, kulelere normalin yarısı hasar verir).

Hextech Mikro Roketler: Heimerdinger, imlece doğru giden uzun menzilli füzeler ateşler.

CH-2 Elektron Bombası: Heimerdinger’in belli bir bölgeye attığı bomba, rakip birimlere hasar verir ve doğrudan vurduğu birimleri sersemletirken, çevresindeki birimleri de yavaşlatır.

GELİŞTİR!!!: Heimerdinger’ın bulduğu geliştirme, bir sonraki büyüsünün etkisinin artmasını sağlar.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı