Basketbol

NBA Başkanı Aciklamada Bulundu

Adam Silver NBA icin erteleme olmasinin söz konusu olmadigini belirtti. NBA başkanı Adam Silver sezon ile ilgili aciklamalarda bulundu.

Silver, NBA yönetim kurulu toplantısının ardından gazetecilerle konuştu:

“Nna de sezonun ne zaman başlayacağı belli degil. Aldığımız bilgiler bu yönde. Ama en kısa zamanda bununla ilgili önlemler alacağız..”

“BİR ARAYA GETİRİLMESİ GEREKEN ÇOK VERİ VAR”

Silver, NBA’in yeni enfeksiyon sayısının azalıp azalmadığını izlediğini, büyük çapta testin kullanılabilirliğini ve potansiyel bir aşı ve antiviral ilaçlara giden yolu izlediğini söyledi. NBA ayrıca Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerinin federal bir seviyeye ne yönelttiğine ve çeşitli devlet kurallarının neler olduğuna dikkat etmekte:

“Bu kararların alınmasına yardımcı olmak için bir araya getirilmesi gereken çok fazla veri var. Bu, belirsizliğin bir parçası. Sadece A, B ve C’nin karşılanıp karşılanmadığını söyleyebileceğimiz ve sonra yolumuzun açık olacağı bir noktada bile değiliz.”

“Bence bu noktada tam olarak nasıl ilerlediğimizi söylemek için hala çok fazla belirsizlik var. Buradaki temel ilkenin, NBA oyuncularının ve ilgili herkesin sağlığı ve huzuru  olarak kaldığını da ekleyeceğim.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı