Trabzonspor

Trabzonspor Oyuncularından Feda Bekliyor

Trabzonspor Oyuncularından Feda Bekliyor

Koronavirus sebebiyle Süper Lig ekiplerinin gelirleri neredeyse hic yok denecek kadar azaldi. Bu durumda bulunan Trabzonspor’da yonetim oyuncular ile görüşerek ücretlerinde indirim talebinde bulunacak.

Tüm dünyayı etkileyen koronavirüsü sebebiyle kulupler gelir konusunda sorunlar yaşıyor. Oyunculara yapılacak ödemeler kulüplerin en basta sorunlarından biri.  Avrupa’da oyuncuların bir çoğu maaslarinsa indirime gitmis bulunuyor. Peki bu durum ülkemizde nasıl olacak. İlk olarak Trabzonspor oyuncularına indirim teklifinde bulunmus ve bu durum tüm yerli oyunculardan olumlu olarak sonuçlanmış,yabancilar ise olumlu düşünceneklerini belirtmişlerdi.

Zaman Onemli

Virüs sürecinin ne kadar daha uzayacagi ve sporda mesainin ne zaman baslayacagi henüz netlik kazanmadi. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da konu ile ilgili olarak, “Bizim hangi konuda nasıl adım atacağımızı süreç belirleyecek. Ekonomik olarak nasıl etkileneceğiz o zaman belli olacak. Futbolcularımızla yılık ücret indirimi gibi bir görüşme yapmadık. Şu an futbolcularla görüştükten bir-iki ay sonra ‘zaman uzadı tekrar görüşelim’ dememek için tamamen sürecin netleşmesini beklemek ve ona göre kararlar almak lazım. O nedenle takımımızdan kimseyle bu konuşmaları yapmadık” demişti. Önümüzdeki dönemde bunun için görüşmelerin yapılacağı dile getirildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı