Futbol

UEFA Türkiye’ye Mesaj Yolladi !!!

UEFA Türkiye’de kombine satisi yapılmaması konusunda Türkiye’ye uyarıda bulundu.

Virüs dolayısıyla dunya dunya da futbola ara verilmişti. Bu konu ile ilgili olarak da tüm ligler ertelenmiş be belirsizlik sürmekte idi. UEFA Türkiye’ye kombine satisi konusunda uyarida bulundu. “Kombine satmayın”

Salgin sonrasında tüm ülkelerde spor karşılaşmaları dururken UEFA, Avrupa futbolunun geleceği için planlar yapmaya devam ediyor… Bu sezonun bitirilmesini neredeyse şart koşan UEFA, başlama ve bitiş tarihini ise ülkelere bıraktı ve şartlara göre plan yapılmasını istedi. Her ülkede yetkililer maçların seyircisiz oynanması konusunda somut adımlar atıp buna göre hazırlık yaparken gelecek sezonun da seyircisiz oynanması ihtimali var.

UEFA’DAN HABER BEKLENİYOR

Sabah’ta yer alan habere göre TFF ile birkaç gün önce iletişime geçen UEFA yetkilileri, 2020-21 sezonu için de temkinli olduklarını ifade etti ve Süper Lig kulüplerinden yeni sezon için henüz kombine satışı yapmamalarını istedi.

TFF’ye “UEFA’ya bağlı organizasyonlarda yeni sezonda maçların hepsini seyircisiz oynatabiliriz. Kombine satışına izin vermeyin” mesajı iletildi. Türkiye’de liglerin en erken haziran ayında başlayacağını açıklayan TFF, gelecek sezonla ilgili kulüplere yapacağı bilgilendirmeyi de UEFA ile yarın yapılacak toplantı sonrasına erteledi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı